• The Backwards

    Beatles Show

    Unikátna show skupiny The Backwards, ktorá je najlepšou hudobnou skupinou na svete, interpretujúcou legendárnu štvorku The Beatles.
 

najlepšia Beatles Show v Aréne

Unikátna show skupiny The Backwards, ktorá je najlepšou hudobnou skupinou na svete, interpretujúcou legendárnu štvorku The Beatles.

Detailnejší popis


Unikátna hudobno – vizuálna show Vás prevedie všetkými obdobiami kariéry hudobnej skupiny The Beatles. Od prvých hitov v rámci obdobia beatlemánie až po štúdiové nahrávky, ktoré kapela nikdy nehrala na koncertoch, ale pesničky sú dobre známe z rádií. Počas večera si vypočujete tie najväčšie hity kapely a zažijete dokonalý autentický zvuk a perfektnú show, ktorá je pastvou aj pre oči. 

Hudobná skupina THE BACKWARDS sa počas večera ukáže v niekoľkých kostýmoch charakteristických pre dané obdobie.

THE BACKWARDS je najlepšou hudobnou skupinou na svete interpretujúcou legendárnu štvorku. Sú dvojnásobní víťazi New York Beatle festu, získali ocenenia za najlepší zvuk a najlepší image. Dôkazom ich kvality je aj exkluzívna spolupráca s rodinou Paula McCartneyho (McCartney Group), ktorá kapelu zastupuje v niektorých štátoch v Európe. Kapela úspešne koncertuje po celom svete, ale aj doma - na Slovensku.

Ak ste túžili vidieť a počuť The Beatles naživo, toto je ideálna príležitosť pre Vás.

Zavriete oči – počujete The Beatles. Otvoríte oči – vidíte The Beatles.

najlepšia Beatles Show v Aréne

05.05.2017

Dátum premiéry

2 hod. 30 min.

25 min. prestávka

Hrajú

gitara, klávesy, ústna harmonika Dalibor Štroncer

gitara, klávesy František Suchanský

gitara Miro Džunko

bicie Daniel Škorvaga


Partneri divadla Aréna