• Daniel Hůlka

    Daniel Hůlka & Profesoři

    Koncert muzikálového grófa Draculu, operného Don Giovanniho a ikony českej pop-music Daniela Hůlku s jeho skupinou Profesoři.
 

Daniel Hůlka

Koncert muzikálového grófa Draculu, operného Don Giovanniho a ikony českej pop-music Daniela Hůlku s jeho skupinou Profesoři.

Detailnejší popis


Muzikálový gróf Dracula, operný Don Giovanni a ikona českej pop-music Daniel Hůlka v minulom roku oslávil 25 rokov pôsobenia na hudobnej scéne. Aj v tomto roku má Daniel dôvod oslavovať - koncerty v Českej aj Slovenskej republike sa totiž budú niesť v duchu osláv jeho významného životného jubilea.

Koncert v bratislavskom Divadle Aréna bude už tradične rozdelený na tri časti (klasickú, muzikálovú a pesničkovú), ktoré reprezentujú široký záber jedného z popredných českých interpretov. Novinkou pre Danielových dlhoročných fanúšikov a fanúšičky bude nový tvorivý tím, ktorý na koncerte vystúpi spoločne s ním, na Slovensku vôbec po prvýkrát.

Malú kapelu "Profesoři a ja, Daniel Hůlka" tvoria talentovaní hudobníci Jiří Březík, Veronika Savincová a Aleš Háva, ktorí Danielov spev sprevádzajú hrou na najrôznejšie hudobné nástroje. Počas koncertu budú diváci prekvapení predovšetkým tým, že sa toto hudobné zoskupenie postupne celé rozospieva a známe piesne uvedie v úplne nových hudobných aranžmánoch.Daniel Hůlka

05.06.2018

Dátum premiéry

1 hod. 30 min.

Bez prestávky

Hrajú

spev Daniel Hůlka

spev, akustická gitara, cajon Jiří Březík

spev, perkusie, cajon Veronika Savincová

spev, klávesy, cajon Aleš Háva

Zľavy

Pri zakúpení vstupenky v pokladni Divadla Aréna je možné si uplatniť zľavu:

30% - OSOBY ZŤP

Partneri divadla Aréna