• Milo Suchomel

    Gypsy Jazz Festival 2019 (1. deň)

    PRVÝ DEŇ ôsmeho ročníka podujatia Gypsy Jazz Festival, ktorý bude po prvýkrát trvať dva dni.
 

jazzový festival (1. deň)

PRVÝ DEŇ ôsmeho ročníka podujatia Gypsy Jazz Festival, ktorý bude po prvýkrát trvať dva dni.

Detailnejší popis


V decembri sa Divadlo Aréna opäť stane dejiskom 8. ročníka obľúbeného jazzového festivalu, ktorého organizátorom je popredný slovenský saxofonista Milo Suchomel. Historicky po prvýkrát bude hudobná jazda trvať dva dni. 

Prvý deň sa predstaví orchester s hosťami a druhý deň rôzni svetoví aj domáci muzikanti. 

Multižánrový skladateľ, producent a saxofonista Milo Suchomel zostavil orchester špeciálne pre toto podujatie a je zložený zo známych svetových aj domácich mien. Zatiaľ prezradil jedno, tešiť sa môžeme na zamatový hlas Kristíny Mihaľovej

Počas veľkolepého predstavenia nás Milo pozve na krst svojho nového CD Milo Suchomel Orchestra, ktoré vychádza vo vydavateľstve Real Music House. Na 3-CD predstaví svoju tvorbu od roku 2009 až po súčasnosť, aj nahrávky z minulého ročníka Gypsy Jazz Festivalu. Ocitnete sa v hudobnej spoločnosti filharmónie, jazzmanov, Cigánskych diablov, popových spevákov aj výnimočnej osobnosti a autorky niektorých skladieb, jeho mamy Lýdie Suchomelovej. 

Milovníci jazzu vám o tomto žánri plnom čarovných tónov, rytmov a improvizácií povedia, že to nie je hudba, ale zážitky. Pozývame vás zažiť ich na unikátnom mieste s tradíciou v spoločnosti muzikantov, ktorí vás jazz naučia milovať. Pozývame vás na Gypsy Jazz Festival 2019. 

Upozornenie: 
Vstupenka platí na prvý deň festivalu, t.j. koncert, ktorý sa bude konať dňa 06.12.2019.
Na podujatie je možné zakúpiť aj permanentku na obidva dni festivalu, t.j. na koncerty, ktoré sa budú konať 06.-07.12.2019.
Do dňa festivalu sa cena vstupeniek bude zvyšovať!


Partneri divadla Aréna