• Jazzové Vianoce v Aréne

    Robo Opatovský & Overtime

    Koncert Roba Opatovského s hudobnou formáciou zloženou z najlepších muzikantov zo Slovenska prináša svetové hity tak, ako ich nepoznáte a ako ste ich ešte nikdy nepočuli!
 

jazzový koncert

Koncert Roba Opatovského s hudobnou formáciou zloženou z najlepších muzikantov zo Slovenska prináša svetové hity tak, ako ich nepoznáte a ako ste ich ešte nikdy nepočuli!

Detailnejší popis


Repertoár albumu a koncertného programu OVERTIME tvoria najväčšie svetové hity v unikátnych, originálnych aranžmánoch. O tie sa postarali Josef Fečo (fenomenálny český kontrabasista, aranžér ) a samotní členovia formácie OVERTIME.

Repertoár OVERTIME bol produkovaný tak, aby sa páčil nielen skalným fanúšikom jazzu a swingu, ale aj ľuďom, ktorí majú radi príjemnú "easy listening" hudbu, zahranú na akustických nástrojoch a doplnenú kvalitným spevom Roba Opatovského. 

Robo Opatovský 

Vyštudoval klasickú gitaru na Konzervatóriu v Bratislave. Od svojich dvadsiatich dvoch rokov sa venuje spevu, písaniu autorských skladieb a produkcii. Má za sebou desať albumov, rad známych hitov, dve platinové ocenenia za predaj albumov. Šéfuje vlastnému hudobnému vydavateľstvu Záverečná.

David Hodek 

Sedemnásťročný fenomenálny hráč na bicie, ktorý sa tomuto nástroju venuje už od štyroch rokov. Napriek svojmu nízkemu veku stihol už nahrať niekoľko albumov, spolupracuje tiež so špičkovými jazzovými hráčmi zo Slovenska aj zo zahraničia. Hral s Benitom Gonzalezom, Andreasom Varadym, Radovanom Tariškom a mnohými ďalšími. 

Tomáš Gajlík 

Vyštudoval jazzovú akadémiu v rakúskom Grazi, na svojom konte má autorský jazzový album. Spolupracoval s mnohými jazzovými muzikantmi, ako producent je podpísaný aj pod množstvom popových hitov. Produkoval album „2012“, "Môj život" Roba Opatovského a aj „Vianočný album 2“.

Róbert Ragan jr. 

Mladý kontrabasista, veľký talent, ktorý účinkoval v množstve projektov.Napr.v kvartete gitaristu Ľuboša Brtáňa a skupine trubkára Lukáša Oravca. S týmito, ale aj ďalšími skupinami vystúpil na popredných festivaloch a pódiách na Slovensku i v zahraničí – Poľsku, Česku, Maďarsku, Rakúsku (Porgie & Bess Jazz Music Club), Nemecku, Francúzsku a Španielsku. V roku 2014 prišiel na hudobnú scénu s vlastným projektom, nazvaným HI FLY TRIO – Róbert Ragan jr. Project, ktorý je založený na autorských kompozíciách a prelínaní R&B a jazzovej tradície.

   Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

jazzový koncert

15.12.2016

Dátum premiéry

1 hod. 30 min.

Bez prestávky


Partneri divadla Aréna