• Divadlo Aréna v DK Ružinov

    Tučniaci koláče nepečú

    Rozprávka o dvoch tučniakoch, jednej sliepke s vysávačom a strašne krátkozrakom krtkovi plná vtipných situácií, prekvapivých zvratov a pesničiek.
 

rozprávka s pesničkami

Rozprávka o dvoch tučniakoch, jednej sliepke s vysávačom a strašne krátkozrakom krtkovi plná vtipných situácií, prekvapivých zvratov a pesničiek.

Detailnejší popis


Rozprávku TUČNIACI KOLÁČE NEPEČÚ pre vás hráme aj v Dome kultúry RUŽINOV.

V prípade záujmu o vstupenky na organizované predstavenie pre školy, kontaktujte obchodné oddelenie Divadla Aréna mailom: karin.friedlova@divadloarena.sk, alebo telefonicky na čísle 0917 947 944.

Po úspechu rozprávky Zvieratká na letisku, Divadlo Aréna uvádza ďalší príbeh úspešného autora pre deti Ulricha Huba.

Rozprávka o dvoch tučniakoch, jednej sliepke s vysávačom a strašne krátkozrakom krtkovi v dynamickom deji plnom vtipných situácií, prekvapivých zvratov a pesničiek.

Tučniaci nájdu tvarohový koláč, no keď ho celý zjedia, zistia, že patril krtkovi, ktorý práve oslavuje narodeniny. Krtko je takmer slepý a tak nezistí, že koláč už neexistuje a tučniaci túto situáciu využívajú. Tak vzniká množstvo vtipných situácií. V tom prichádza sliepka so svojim domácim miláčikom – vysávačom, ktorý si všetko značkuje olejovými mláčkami. Sliepka sa tvári, že upiecť nový koláč je hračka, no stále sa k tomu nemá, pretože sa venuje konzumácii hrozienok a snaží sa rozbiť priateľstvo dvoch kamarátov – tučniakov. V pravidelných intervaloch sa vracia na scénu ufrflaný krtko.

Tak ako všetky rozprávky, aj táto sa končí šťastne – zvíťazí priateľstvo a pravda. Zvieratká sa dohodnú, že nový koláč upečú všetci spolu.

Rozprávka je určená pre deti vo veku od 5 rokov.

Scéna, kostýmy a vizuál inscenácie vznikli v spolupráci s Ateliérom scénografie AxS.

rozprávka s pesničkami

hráme v DK RUŽINOV

14.01.2023

Dátum premiéry

1 hod. 0 min.

Bez prestávky

Hrajú

Prvý tučniak Pavol Šimun

Druhý tučniak Tomáš Turek

Sliepka Katarína Šafaříková

Krtko Daniel Ratimorský

Zľavy

Pri zakúpení vstupenky v pokladni Divadla Aréna je možné si uplatniť zľavu:

CENA ZĽAVNENEJ VSTUPENKY:
ŠTUDENT: 7,- €
DÔCHODCA, OSOBA ZŤP: 8,- €

Partneri divadla Aréna